PLYN

MONTÁŽE DODÁVKY REALIZACE SERVIS REVIZE

Zajišťuje a poskytuje:

Realizujeme montáž a údržbu domovních, bytových a průmyslových plynovodů. Specializujeme se na instalaci a pravidelné revize plynových rozvodů z oceli i mědi. Nabízíme také instalaci a servis plynových přípojek z materiálů jako je PE a BRALEN.

Dodáváme plynoměry a regulátory tlaku. Zajišťujeme kompletní revize a kontrolu plynových zařízení a systémů. Provádíme odborné tlakové zkoušky s vysokou mírou kvalifikace. Nabízíme služby v oblasti novostaveb, rekonstrukcí a projektování.

Dále nabízíme:

Dodání a připojení plynových kotlů, ohřívačů vody, topidel a sporáků všech značek např. VAILLANT, JUNKERS, WOLF, BUDERUS, VIADRUS, JOHN WOOD, PROTHERM, DAKON, MORA, KARMA.

Údržbu a servis plynovodů

Zajišťujeme projektovou dokumentaci

Zajišťujeme servis

Zavlažovací systémy GARDENA
Zajišťujeme projektovou dokumentaci
Zajišťujeme servis

Firma TOPMONT

Firma TOPMPONT vznikla v roce 1997 jako sdružení fyzických osob se zaměřením na montáže vodoinstalace a ústředního vytápění. Hlavním předmětem činnosti firmy je dodávka a montáž vodoinstalace, kanalizace, ústředního vytápění, plynoinstalace, solárních a zavlažovacích systémů a to jak z materiálů klasických tak i moderních. Našimi zákazníky jsou především malí a střední odběratelé, majitelé rodinných domů, penzionů a firem.

PROJEKTY INSTALACE REVIZE

Poptávkový formulář

Pokud máte zájem a chvíli čas, prosím vyplňte náš krátký poptávkový formulář. Jeho vyplněním se k ničemu nezavazujete. Nejedná se o závaznou objednávku! Jakmile budeme mít možnost, rádi Vás kontaktujeme. V případě urgentní nebo neodkladné situaci  využijte telefonní čísla: +420 777 868 174 nebo +420 777 868 173. Děkujeme

Společnost Gaszczyk Petr, se sídlem Rybáře 10,Tvrdonice, IČ: 66618495 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku a data uchováváme pouze po dobu této komunikace. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@topmont-bv.cz.