VODA

MONTÁŽE DODÁVKY REALIZACE SERVIS REVIZE

Zajišťuje a poskytuje:

Provádíme instalace a montáže vnitřních i venkovních kanalizačních a vodovodních systémů, včetně rekonstrukcí stoupacích i ležatých rozvodů. Zajišťujeme dodávku a instalaci ohřívačů vody, a to jak elektrických, tak plynových.

Pro vodovodní systémy používáme široký sortiment materiálů, včetně pozinkovaných trubek, plastů a mědi. Specializujeme se rovněž na kompletní rekonstrukce a nové realizace koupelen, včetně všech zařizovacích prvků. Naše služby jsou zaměřeny na kvalitu a spolehlivost, přičemž vždy dbáme na detail a potřeby zákazníka.

Používáme tyto značky:

VAILLANT, JOHN WOOD, TATRAMAT, DRAŠICE, AEG, STIEBEL ELTRON, RAVAK, VAGNERPLAST, HÜPPE, JIKA, LAUFEN, RIHO, KALDEWEI, IDEAL STANDARD SANIT,
GEBERIT, ALCA PLAST, ORAS, GROHE.

Zavlažovací systémy GARDENA

Zajišťujeme projektovou dokumentaci

Zajišťujeme servis

Zavlažovací systémy GARDENA
Zajišťujeme projektovou dokumentaci
Zajišťujeme servis

Firma TOPMONT

Firma TOPMPONT vznikla v roce 1997 jako sdružení fyzických osob se zaměřením na montáže vodoinstalace a ústředního vytápění. Hlavním předmětem činnosti firmy je dodávka a montáž vodoinstalace, kanalizace, ústředního vytápění, plynoinstalace, solárních a zavlažovacích systémů a to jak z materiálů klasických tak i moderních. Našimi zákazníky jsou především malí a střední odběratelé, majitelé rodinných domů, penzionů a firem.

PROJEKTY INSTALACE REVIZE

Poptávkový formulář

Pokud máte zájem a chvíli čas, prosím vyplňte náš krátký poptávkový formulář. Jeho vyplněním se k ničemu nezavazujete. Nejedná se o závaznou objednávku! Jakmile budeme mít možnost, rádi Vás kontaktujeme. V případě urgentní nebo neodkladné situaci  využijte telefonní čísla: +420 777 868 174 nebo +420 777 868 173. Děkujeme

Společnost Gaszczyk Petr, se sídlem Rybáře 10,Tvrdonice, IČ: 66618495 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku a data uchováváme pouze po dobu této komunikace. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@topmont-bv.cz.