TOPENÍ

MONTÁŽE DODÁVKY REALIZACE SERVIS REVIZE

Provádíme montáž:

Zajišťujeme kompletní instalaci topných systémů – od ústředního topení přes etážové až po podlahové vytápění. Pracujeme s různými materiály, včetně oceli, plastu a mědi, přičemž využíváme moderní techniky lisovacích a pájecích spojů.

Topenářské práce:

Poskytujeme veškeré topenářské práce s důrazem na kvalitu a použití značkového materiálu. Naše služby jsou zárukou spolehlivosti a dlouhé životnosti instalovaných systémů. Nechte nás odborně vyřešit vaše topení a získejte tak maximální komfort a efektivitu vytápění vašeho domova.

Široký sortiment kotlů:

Nabízíme široký sortiment kotlů – plynové, kondenzační, elektrické a kotly na tuhá paliva. Všechny produkty dodáváme včetně profesionální montáže a zajištění optimálního chodu vašeho topného systému. např.: VAILLANT, JUNKERS, WOLF, BUDERUS, VIADRUS, DAKON, JOHN WOOD, PROTHERM, ATMOS, MORA, KARMA.

Montujeme a dodáváme:

Dodáváme a montujeme radiátory, otopné žebříky, termostatické ventily a hlavice, čerpadla např. KORADO, PURMO, LIPOVICA, NERIA, MINIB, BOKI, DANFOS, HEIMEIER, GIACOMINI, GRUNDFOS, WILO.

Solární systémy:

Realizujeme dodávky a montáže solárních systémů k ohřevu teplé užitkové vody, bazénů a přitápění rodinných domů HELIOSTAR, VAILLANT.

Zajišťujeme projektovou dokumentaci

Zajišťujeme servis

Zajišťujeme projektovou dokumentaci
Zajišťujeme servis

Firma TOPMONT

Firma TOPMPONT vznikla v roce 1997 jako sdružení fyzických osob se zaměřením na montáže vodoinstalace a ústředního vytápění. Hlavním předmětem činnosti firmy je dodávka a montáž vodoinstalace, kanalizace, ústředního vytápění, plynoinstalace, solárních a zavlažovacích systémů a to jak z materiálů klasických tak i moderních. Našimi zákazníky jsou především malí a střední odběratelé, majitelé rodinných domů, penzionů a firem.

PROJEKTY INSTALACE REVIZE

Poptávkový formulář

Pokud máte zájem a chvíli čas, prosím vyplňte náš krátký poptávkový formulář. Jeho vyplněním se k ničemu nezavazujete. Nejedná se o závaznou objednávku! Jakmile budeme mít možnost, rádi Vás kontaktujeme. V případě urgentní nebo neodkladné situaci  využijte telefonní čísla: +420 777 868 174 nebo +420 777 868 173. Děkujeme

Společnost Gaszczyk Petr, se sídlem Rybáře 10,Tvrdonice, IČ: 66618495 jakožto správce osobních údajů si Vás tímto v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů ve znění účinném od 25. 5. 2018, dovolujeme informovat o zpracování Vašich osobních údajů. Vaše osobní údaje zpracováváme pouze za účelem komunikace v reakci na Vaši poptávku a data uchováváme pouze po dobu této komunikace. Za účelem uplatnění svých práv nás můžete kontaktovat písemně na adrese našeho sídla (viz výše) nebo na e-mailové adrese info@topmont-bv.cz.